Doç. Dr. Orhan KÜRŞAD

doc-dr-orhan-kursad

Ankara'da 03,09,1948 tarihinde doğdu. Ankara'da Sarar İlkokulu'nu 1959'da, T.E.D. Ankara Kolejini 1966'da, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini 1972'de bitirdi.

Radyoloji ihtisasını Hacettepe Tıp Fakültesinde 1973-1976 arasında tamamladı ve uzman oldu. Askerlik görevini 1975/kasım, aralık ve 1976/ocak, şubat aylarında "4 aylık kısa süre askerlik" olarak Ankara'da tamamladı. 

İzmir'e 1976 tarihinde geçerek Ege Üniversitesi Radyoloji Kürsüsünde uzman olarak çalıştı. Aynı Üniversitede 1982'de Doçent oldu ve 1983'te ayrılarak muayenehane açtı. 

Daha sonra sırasıyla "Özel Gazi Hastanesi, Özel Çankaya Tıp Merkezi, Özel Bilrad Sağlık tesisleri, Özel Alsancak Bilrad MR Merkezi, Özel Park Poliklinik, Özel Medim Görüntüleme Merkezi, Özel Ömür Tıp Merkezi, Özel Medifema Hastanesi, Özel Zeybek Tıp Merkezi" kuruluşlarında çalıştı. Halen İzmir’de "Özel Akut Kalp Damar Hastanesi" kuruluşunda çalışmaktadır. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

op-dr-engin-tulukoglu
Op.Dr. Engin TULUKOĞLU

Kalp ve Damar Cerrahisi…

Devamını Oku
uzm-dr-ekrem-yanik
Uzm. Dr. Ekrem YANIK

Kardiyoloji Polikliniği…

Devamını Oku
uzm-dr-hakki-selcuk
Uzm. Dr. Hakkı SELÇUK

İç Hastalıkları Uzmanı…

Devamını Oku

Sağlık Bakanlığı kalite yönetimine göre A Sınıfı (bölgenin en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi) dal hastanesinde tedavi olun.